Голова Вінницької облради купив квартиру у 124 "квадрати" за особливою ціною

Голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник заплатив за свою нову квартиру у понад сотню "квадратів" трохи більше півмільйона гривень
Depo.
31 жовтня 2016 13:15
ФОТО: depo.ua
Голова Вінницької облради купив квартиру у 124 "квадрати" за особливою ціною
Голова Вінницької облради купив квартиру у 124 "квадрати" за особливою ціною

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Квартира площею 124,20 обійшлась голові обласної ради у 532 тис. 321 грн. Таким чином за один квадратний метр елітної нерухомості посадовець заплатив 4 тис. 285 грн.. Тоді як мінімальна вартість квадратного метру у вінницьких новобудах торік стартувала від 6-7 тис.грн.. 

"Якщо мінімальне наповнення - лише вікна та вхідні двері, то метр квадратний коштував 6-7 тисяч. А сьогодні є і 17 тисяч за метр квадратний, там вже зі стяжкою, зробленою по сучасним технологіям, усіма "розводками" по воді, газу, встановлено котел і батареї", - каже директор агенції нерухомості "Затишна оселя"  Людмила Король.

Голова Вінницької облради купив квартиру у 124 "квадрати" за особливою ціною - фото 1

Нагадаємо, що на початку року Анатолій Олійник в інтерв'ю Depo.Вінниця розповів, що не вважає квартиру в якій проживає "елітною". Тоді ж голова облради зауважив, що квартиру на Червоноармійській придбав в кредит. 

Я живу на Червоноармійській – це перебудоване адмінприміщення колишнього пивзаводу. Ніякої елітності я не відчуваю.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця