Голова Вінницької облради отримав припис від НАЗК

Національне агентство внесло припис Анатолію Олійнику про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону

Про це повідомляє Depo.Вінницяз посиланням на прес-службу Нацагентства.

Національне агентство внесло припис голові Вінницької обласної ради Анатолію Олійнику. Припис стосується начальника комунального підприємства "Вінницяоблводоканал" Олександра Чернятинського, у прямому підпорядкуванні якого працювала дружина, що могло вплинути на об'єктивність прийняття рішень під час виконання його службових повноважень і свідчило про наявний потенційний конфлікт інтересів, який був неврегульований.

"Національне агентство вимагає усунути вказані порушення, провести службові розслідування та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності", - йдеться у повідомленні.

Ззначимо, що приписи Національного агентства є обов'язковими до виконання. За невиконання цих приписів керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Нагадаємо, що Анатолій Олійник вчить депутатів економити папір.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #НАЗК