Голова Ради суддів звинуватила електронні декларації в тому, що суддів почали грабувати

Кілька суддів, які показали в електронних деклараціях свої пожитки, вже стали жертвами грабіжників
Depo.
11 листопада 2016 11:13
ФОТО: depo.ua
Голова Ради суддів звинуватила електронні декларації в тому, що суддів почали грабувати
Голова Ради суддів звинуватила електронні декларації в тому, що суддів почали грабувати

Сьогодні, 11 листопада, у Вінниці під час брифінгу щодо судової реформи голова Ради суддів України суддя Верховного Суду Валентина Симоненко заявила, що через оприлюднення інформації про статки та майно суддів, кількох служителів Феміди вже пограбували, прередає кореспондент Depo.Вінниця.

"Чи готове наше суспільство сприйняти об'єктивно цю інформацію і для чого ця інформація буде використовуватися. На жаль, я вам можу повідомити, що після опублікування декларацій, пройшло менше двох тижнів, а вже декілька суддів пограбовані. І це при тому, що не публікуються персональні дані, не публікується інформація про знаходження майна", - сказала Валентина Симоненко.

За її словами, через оприлюднення інформації про заможність суддів, вони стали об'єктами тиску та громадського осуду.

"До суддів почали з'являтися громадськість і ЗМІ, перелазити через забори, знаходити їх дітей, родичів і погрожувати в тому числі. А це вже небезпечно, навіть не з тої точки зору, що суддя має право, як звичайна людина на захист, але і з точки зору впливу. Судді повідомляють Раду суддів про те, що такі дії відбуваються, щоб схилити їх до певного рішення по певній справі. А це, знову ж таки, небезпечно для суспільства. Кому в цій державі це потрібно?", - каже суддя.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах