Гендиректору "Вінницяоблтеплоенерго" довелося звільнити з роботи свою дружину

Дружина гендиректора 30 років пропрацювала на підприємстві диспетчером автомобільного транспорту

Голові Вінницької обласної ради Анатолію Олійнику внесено припис стосовно гендиректора КП "Вінницяоблтеплоенерго" Валерія Довбанюка. Дружину гендиректора, яка 30 років пропрацювала на підприємстві диспетчером автомобільного транспорту, звільнили з посади. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.інфо.

"Порушення стосуються роботи у підпорядкуванні близьких осіб, що може вплинути на об'єктивність та неупередженість прийняття рішень під час виконання ними своїх службових повноважень", - йдеться в повідомленні НАЗК.

З'ясувалося, що повідомлення про припис опубліковано через місяць після того, як директор КП "Вінницяоблтеплоенерго" звільнив з роботи свою дружину, яка пропрацювала на підприємстві 30 років.

Валерій Довбанюк в телефонному коментарі зазначив, що жінка працювала на підприємстві з 1987 року.

"Дружина всі ці роки працювала на одній посаді – диспетчер автомобільного транспорту. Це робітнича професія, яка не в прямому підпорядкуванні гендиректору. Коли отримали припис від НАЗК, підготували наказ про звільнення з роботи Довбанюк Галини Петрівни від 11 грудня 2018 року", - повідомив директор КП "Вінницяоблтеплоенерго".

Жінка зараз не працює. Валерій Довбанюк зазначає, що такі приписи НАЗК суперечать законодавству, але до суду через це він не піде.

НАЗК зазначає, що складення протоколу і передача його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

Нагадаємо, голова Апеляційного суду Вінницької області звільнився за власним бажанням.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #НАЗК