"Гараж - це атавізм": Вінничанин просить замінити гаражі в дворах на підземні паркінги

До кінця збору підписів під петицією залишилося 13 днів

На сайті Вінниціької міської ради з’явилася петиція з проханням замість гаражів  на прибудинкових територіях створити підземні парковки, передає Depo.Вінниця.

Автор у своєму розлогому зверненні зазначає, що в такий спосіб економніше використовується місце в дворах.

"Чому настав час говорите про цю болючу тему? 

Тому що індивідуальний гараж займає значно більшу площу, ніж сам автомобіль на парковці. До того ж, коли людина, що "має право" на користування гаражем, не використовує його за призначенням (допустимо, немає автомобіля чи продала), то вона не дає можливості користуватись парко-місцем іншій людині, яка потребує його на даний момент”, - додає аргументів автор.

“Потрібно проводити постійно інф. кампанію з донесення вінничанам інформації, що земля в місці - це цінність, і не має право однієї людини, наприклад, на користування гаражем, обмежувати в цьому ж праві інших людей, яких більшість. Гараж - це атавізм радянського минулого, від якого нам треба позбавлятись, оскільки такого в європейських країнах немає вже давно, це ознака містечковості, провінційності міста.  Настав час прибрати гаражі, як в свій час прибралась вулична торгівля з наших вулиць" - йдеться далі в петиції. 

До кінця збору підписів залишилося 13 днів. 

Станом на 2 квітня петицію підписали 100 осіб з 350 необхідних.

Фото: 20 хвилин. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #петиція