Футбольний сезон у Вінниці дві "Ниви" відкрили рахунком 1:1

Наступну гру чемпіонату України вінницька команда проведе 29 липня в гостях проти "Черкащини-Академії"

Футбольний сезон у Вінниці дві "Ниви" ві…

У Вінниці нивівським дербі відкрився футбольний сезон. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу СФК "Нива".

Господарі поля підійшли до важливого матчу з тернопільською "Нивою" на фоні втоми після виїзної перемоги у першому попередньому раунді Кубку України (2:0 з одеською "Реал-Фармою"). Початок гри склався на користь тернополян.

За 5 хвилин до перерви стався ключовий і найбільш суперечливий момент гри. В карному майданчику вінничан несподівано впав Роман Волохатий. Суддя без особливих роздумів вказав на 11-метрову позначку. Пенальті чітко виконав капітан гостей Костянтин Пікуль. 0:1. Після перерви гості грали виключно на утримання рахунку.

Пізніше господарі поля таки перехопили ініціативу. Михайло Шестаков зрівняв рахунок.

Для нього це дебютний м'яч за вінницьку "Ниву". 1:1!

Наступну гру чемпіонату України вінницька команда проведе 29 липня в гостях проти "Черкащини-Академії". А вже 4 серпня "Нива" вдома зіграє із "Вересом" (Рівне).