Вінницька "Нива" вперше за 10 років перемогла чернівецьку "Буковину" (ФОТО)

Всього в історії притистояння клубів було 70 матчів

Вінницька "Нива" вперше за 10 років пере…

У неділю, 26 серпня, вінницька "Нива" виграла у чернівецької "Буковини" з рахунком 2:1. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу СФК "Нива".

Вінницька команда вийшла на поле із трьома номінальними нападниками – Андрієм Маляренком, забивним Михайлом Шестаковим і Віктором Коровіковим, який набрав форму після травми. На тренерську лаву "Ниви" повернувся коуч Денис Колчін, який відбув дискваліфікацію.

Рахунок було відкрито голом у ворота "Ниви". Вадим Хохлов перекривав шлях супернику до воріт і замість блокування випадково зачепив його. Пенальті реалізував Антон Батрак. 0:1 на 68-й хвилині.

На 84-й хвилині вінничани отримали шанс відігратися. Було призначено небезпечний штрафний удар. Шанс реабілітуватися за невикористаний пенальті отримав Володимир Савошко, який впевнено зрівняв рахунок - 1:1.

Другий, переможний для вінницької команди гол, забив теж Савошко на другій доданій хвилині. Вдруге за гру пробиваючи 11-метровий, Савошко був влучним.

Нагадаємо, нещодавно президент вінницької "Ниви" кілька разів через "Фейсбук" "знімав" команду з чемпіонату.