ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фотоабстракцію, портрети і пейзажі “сушили” просто неба

Кошти, зібрані на виставці “Фотосушка”, витрачатимуться на допомогу учасникам АТО
Depo.
22 серпня 2015 17:11
ФОТО: depo.ua
Фотоабстракцію, портрети і пейзажі “сушили” просто неба
Фотоабстракцію, портрети і пейзажі “сушили” просто неба

На Європейській площі відбулася п'ята "Фотосушка", повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Організатором виставки просто неба став Вінницький народний клуб фотомистецтва "Обрій". Учасниками заходу могли стати всі охочі - і професіонали-фотохудожники, і аматори. Майстри презентували свої найкращі художні роботи - наприклад, фотоабстракцію, в якій використані незвичні геометричні форми та кольорові плями, що існують в природі. Початківці переважно демонстрували портрети, пейзажі і натюрморти. Також на виставці були представлені роботи на спортивну тематику і серії фотографій.

За словами організаторів і учасників акції, експонувати "живі" роботи широкому загалу набагато цікавіше, ніж виставляти їх в Інтернеті.

"На "Фотосушку" ми приймаємо фотографії будь-якого жанру і в будь-якому оформленні. Наша головна мета - дати можливість кожному, навіть початківцю, презентувати вінничанам свої роботи. Адже мало хто з прихильників фотомистецтва має можливість зробити свою персональну виставку. До того учасники "Фотосушки" можуть поспілкуватися, обмінятися досвідом", - розповів голова Вінницького народного клубу фотомистецтва "Обрій" Олег Волощук.

Серед учасників "Фотосушки" був переселенець з окупованої Горловки (Донецька область) Олег Міхєєв, який зараз мешкає в с. Степанівка (Вінницький район). Він розповів, що вже рік є активним членом клубу "Обрій", регулярно бере участь у виставках.

"Сьогодні я презентую свої фотопейзажі. Це мій улюблений жанр. Я звернув увагу, що види природи Вінниччини, особливо степові, дуже нагадують донецькі", - сказав Олег Міхєєв.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця

Фотоабстракцію, портрети і пейзажі “сушили” просто неба - фото 1Фотоабстракцію, портрети і пейзажі “сушили” просто неба - фото 2Фотоабстракцію, портрети і пейзажі “сушили” просто неба - фото 3Фотоабстракцію, портрети і пейзажі “сушили” просто неба - фото 4Фотоабстракцію, портрети і пейзажі “сушили” просто неба - фото 5Фотоабстракцію, портрети і пейзажі “сушили” просто неба - фото 6Фотоабстракцію, портрети і пейзажі “сушили” просто неба - фото 7Фотоабстракцію, портрети і пейзажі “сушили” просто неба - фото 8Фотоабстракцію, портрети і пейзажі “сушили” просто неба - фото 9Фотоабстракцію, портрети і пейзажі “сушили” просто неба - фото 10Фотоабстракцію, портрети і пейзажі “сушили” просто неба - фото 11Фотоабстракцію, портрети і пейзажі “сушили” просто неба - фото 12