Формуванням позитивного іміджу Вінниці буде займатись новостворений департамент міськради

Новий структурний підрозділ Вінницької міської ради розпочне свою діяльність з 2 січня 2019 року

Сьогодні, 30 листопада, під час сесії Вінницької міської ради було ухвалено рішення про створення Департамент маркетингу та туризму. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Повідомляється, що працівники новоствореного виконавчого органу працюватимуть над створення умов для всебічного розвитку туризму у Вінниці, просуванням бренду міста, збільшенням кількості туристів, у тому числі іноземних.

"Серед завдань департаменту – сприяння підвищенню якості та розширенню асортименту послуг в індустрії гостинності, створення та покращення унікальної туристичної пропозиції міста. Також тут займатимуться розвитком внутрішнього і міжнародного туризму, туристичної та курортно-рекреаційної індустрії, для провадження екскурсійної діяльності і розбудови матеріально-технічної бази туристичної сфери", - йдеться в повідомленні.

Одним із завдань новоствореного структурного підрозділу буде формування позитивного іміджу Вінниці та популяризація міста. Планується розвиток нових громадських просторів цікавих для гостей міста. Підтримка існуючих та створення нових подій та маршрутів, цікавих для пріоритетних ринків.

Враховуючи передачу повноважень з питань туризму, відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради буде перейменовано у відділ молодіжної політики Вінницької міської ради. Завданням цього відділу буде створення умов для самореалізації молоді та підлітків, активного їх залучення до суспільного життя територіальної громади міста, організації змістовного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку.

Нагадаємо, сьогодні, 30 листопада, Вінницька міськрада закликала колег з інших регіонів уникати провокацій від прибічників "русского міра".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця