ФК “Вінниця” розбив “Ниву” в довгоочікуваній дуелі лідерів

Перед центральним поєдинком першого кола чемпіонату міста з футболу суперники не знали поразок

ФК “Вінниця” розбив “Ниву” в довгоочікув…

В рамках чемпіонату Вінниці з футболу пройшов довгоочікуваний матч лідерів - ФК "Вінниця" і "Ниви", повідомляє Вінниця.depo.ua

Він довго відкладався через участь "містян" в чемпіонаті України серед аматорів. А відбувся тоді, коли склад "нивівської" команди виявився дуже послабленим. З колективу Вадима Кудіярова і Артура Меда пішла низка лідерів, в тому числі й головний голеадор Володимир Поліщук, який перебрався саме до "містян". В той же час ФК "Вінниця" вийшов на гру практично в тому ж складі, яким виступає на всеукраїнських змаганнях.

Тому для фахівців результат матчу був передбачуваним. Матч завершився з рахунком 4:1 на користь команди Сергія Руденка і Володимира Циткіна. В середині другого тайму вона вела з перевагою в три м'ячі, але на 65-й хвилині "нивівцю" Руслану Омельченку вдалося розмочити рахунок. Все ж інтригу повернути не вдалося - вже через кілька хвилин "легіонер" ФК "Вінниця" Олісамеко забив гол і повернув статус-кво.