ФК “Вінниця” продовжив переможну серію в Кубку України

Команда міста над Бугом у першому матчі 1/8 фіналу забила два “сухих” м’ячі ФК “ОДЕК”

ФК “Вінниця” продовжив переможну серію в…

ФК "Вінниця" переміг "ОДЕК" з Рівненщини в першому матчі 1/8 фіналу Кубку України з футболу серед аматорів, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Підопічні Дмитра і Сергія Руденків забили команді з Оржева, яка вигравали аматорський чемпіонат країни-2013, два сухі м'ячі. Матч зібрав тисячу глядачів.

В першому таймі на полі точилася приблизно рівна боротьба, а в деяких моментах гості навіть грали гостріше. Але дуже надійно "в рамці" діяв наш голкіпер Андрій Карабін.

В другій половині зустрічі вінницька команда захопила ініціативу і почала раз за разом створювати небезпеку біля чужих воріт. На 62-й хвилині, після однієї зі стрімких атак, рахунок ударом ногою відкрив форвард містян Ярослав Браславський. Після цього він ще двічі міг забивати після зручних вивірених пасів нашого легіонера Маду Олісаемеко, але хибив. "Фінальну крапку" в матчі на 87-й хвилині поставив Вадим Волошинський, який вийшов на заміну. Він скористався тим, що гості пішли вперед, сподіваючись зрівняти рахунок, і майстерно реалізував вихід «віч-на-віч» з воротарем. 2:0 - цей результат перед матчем-відповіддю дає ФК "Вінниця" гарні шанси на вихід до 1/4 фіналу.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця

ФК “Вінниця” продовжив переможну серію в Кубку України - фото 1ФК “Вінниця” продовжив переможну серію в Кубку України - фото 2ФК “Вінниця” продовжив переможну серію в Кубку України - фото 3ФК “Вінниця” продовжив переможну серію в Кубку України - фото 4ФК “Вінниця” продовжив переможну серію в Кубку України - фото 5ФК “Вінниця” продовжив переможну серію в Кубку України - фото 6ФК “Вінниця” продовжив переможну серію в Кубку України - фото 7ФК “Вінниця” продовжив переможну серію в Кубку України - фото 8ФК “Вінниця” продовжив переможну серію в Кубку України - фото 9ФК “Вінниця” продовжив переможну серію в Кубку України - фото 10ФК "Вінниця" прийматиме "ОДЕК" з Оржева в рамках 1/8 фіналу Кубку країни з футболу серед аматорів, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Перша гра двоматчевої серії проти команди з Рівненської області, яка була чемпіоном України в 2013 році, відбудеться сьогодні на Центральному міському стадіоні. Початок поєдинку - о 17-й годині. Вхід глядачів - вільний.
Нагадаємо, в 1/16 фіналу Кубку країни ФК "Вінниця" із загальним рахунком 8:1 розгромив "Мал" (Житомирська область). І тепер підопічні Дмитра Руденка налаштовані доволі оптимістично, розраховуючи просунутися по кубковій сітці якомога далі.
В матчах 1/8 фіналу Кубку країни з футболу серед аматорів сьогодні зіграють ще два клуби з Вінниччини. "15 Громада" (Руданське, Шаргородський район) прийматиме "Єдність" (Плиски Чернігівської область). А "Патріот" (Кукавка, Могилів-Подільський район) зіграє в Ромнах (Сумська область) проти "Агробізнеса TSK". На жаль, ця команда втратила лідера атак Олексія Пивовара, який перейшов до професійного клубу першої ліги "Гірник-спорт". (Комсомольськ, Полтавська область).