Фермер-боржник провернув держпідприємству 600 тисяч

Погребищенським аграріям доведеться сплатити ще 600 тисяч боргу і 2 мільйони штрафу
Depo.
11 січня 2017 10:51
ФОТО: depo.ua
Фермер-боржник провернув держпідприємству 600 тисяч
Фермер-боржник провернув держпідприємству 600 тисяч

Прокуратура Вінниччини забезпечила повернення 600 тис грн одному з державних підприємств. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури Вінницької області.

На початку 2014 року ПАТ "Аграрний фонд", створений Кабміном у 2013 році для підтримки вітчизняних сільськогосподарських товаровиробників, уклав договір про постачання зерна з одним з фермерських господарств Погребищенського району. "Аграрний фонд" перерахував господарству авансовий внесок в сумі 1,2 млн грн, а господарство зобов’язувалось до 1 жовтня 2014 року передати фонду 1000 тонн зерна пшениці. Однак господарство  не виконало зобов’язання вчасно, а кошти державному підприємству не повернуло.

Прокуратура Вінницької області у 2015 році подала позов про стягнення з господарства авансового внеску та штрафних санкцій – 2 млн гривень. Суд задовольнив позов у повному обсязі, але посадові особи господарства-боржника намагались ухилитися від виконання рішення суду, хоч мали можливість погасити заборгованість. Крім цього, керівництво господарства оскаржувало дії органів державної виконавчої служби щодо арешту та опису майна.

Прокуратура області взяла участь у розгляді скарги і довела в суді правомірність дій органів державної виконавчої служби. За рахунок реалізації арештованого майна з господарства-боржника стягнуто 600 тис гривень. Вживаються заходи щодо повного виконання рішення суду.

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах