ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Європейський тиждень сталої енергетики вперше відкриє Вінниця

Представництво Європейського Союзу в Україні вирішило, що цьогоріч офіційне відкриття Тижня сталої енергетики відбудеться у Вінниці
Depo.
25 травня 2015 18:36
ФОТО: depo.ua
Європейський тиждень сталої енергетики вперше відкриє Вінниця
Європейський тиждень сталої енергетики вперше відкриє Вінниця

Як повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради, з 15 до 19 червня у місті відбуватимуться заходи в рамках Європейського тижня сталої енергетики. Вперше офіційне відкриття міжнародного заходу відбудеться у Вінниці.

Вперше ініціативу Європейського Союзу щодо відзначення Тижня сталої енергетики Вінниця підтримала у 20103 році. Відтоді щороку в місті відбуваються заходи, що спрямовані на популяризацію енергоефективності та енергозбереженню. 

В рамках Європейського тижня сталої енергетики у місті буде організовано різноманітні виставки, конференції, майстер-класи для дітей, велопробіги, екскурсії на підприємства комунальної сфери, квести та семінари. Також представники Міжнародного офісу вручать Вінниці Європейську енергетичну відзнаку.

Нагадаємо, що Європейський тиждень сталої енергетики - це ініціатива ЄС, започаткована в 2006 році. Тоді до святкувань долучились сотні учасників - як прості громадяни, так і організації та інституції. Відтоді щороку наприкінці червня по всій Європі проходять заходи, спрямовані на поліпшення енергоефективності та збільшення використання відновлюваної енергії.