Епідемії грипу на Вінниччині немає, - головний медик області

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович каже, що епідеміологічний поріг вінничани ще не перетнули
Depo.
6 січня 2016 16:21
ФОТО: depo.ua
Епідемії грипу на Вінниччині немає, - головний медик області
Епідемії грипу на Вінниччині немає, - головний медик області

Рівень захворюваності на грип та ГРВІ у Вінницькій області на 5,5% нижчий епідеміологічного порогу. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу ОДА.

За словами Грабович, станом на 5 січня в області захворіло 186 тис. осіб, з них 67% - діти. За минулий тиждень до лікарів звернулося 9 тис. осіб, з яких 61% - це діти. Загалом було госпіталізовано 800 осіб, з них - 515 дітей.

Наразі грип забрав життя семи осіб. Двоє з них померло вже в 2016 році. У двох летальних випадках виявлено штами грипу А, ще у двох так званий мікс - А і В, у трьох випадках – грип В.

"Смерті в основному викликані тим, що 3,5,7,10 діб люди не зверталися за допомогою. До лікарень хворих привозили в дуже важкому стані, без свідомості - це була екстрена ситуація. Тому не потрібно затягувати, звертайтеся відразу до лікарів і не займайтеся самолікуванням", - наголосила Людмила Грабович.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця