Ексдиректора вінницького дитячого реабцентру тримають під вартою

Якщо підозрюваний не внесе майже 400 тисяч гривень застави упродовж п’яти днів, перебуватиме під вартою до 8 вересня цього року

Апеляційний суд обрав запобіжний захід підозрюваному ексдиректору вінницького реабілітаційного центру. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницького апеляційного суду.

Якщо підозрюваний не внесе майже 400 тисяч гривень застави упродовж п’яти днів, перебуватиме під вартою до 8 вересня цього року.

Виконуючи ж рішення міського суду, Б. вже вніс більше 150 тисяч гривень застави, тому його адвокат просив апеляційний суд врахувати цей факт під час розгляду апеляційної скарги.

Фігурант справи обіймав посаду директора реабілітаційної установи майже три роки, починаючи з кінця 2015-ого. Його підозрюють у тому, що він виплачував собі премію у понаднормовому розмірі, безпідставно списував пальне та їздив у відрядження і в такий спосіб завдав центру, який очолював, майже 400 тисяч гривень збитків.

"Я гарно виконував свою роботу і за це отримував премію", – сказав підозрюваний, розповідаючи про досягнення центру і про корисні службові поїздки до Одеси та Чернівців.

Нагадаємо, на Вінниччині керівник дитячого реабілітаційного центру обкрадав дітей, виписуючи собі премії.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #суд