Екс-начальник ДАІ Вінниччини намагається довести суддям, що не їздив п’яним

На наступному засіданні судді з’ясують, чи не фіктивна довідка про тверезість колишнього правоохоронця
Depo.
18 жовтня 2016 14:21
ФОТО: depo.ua
Екс-начальник ДАІ Вінниччини намагається довести суддям, що не їздив п’яним
Екс-начальник ДАІ Вінниччини намагається довести суддям, що не їздив п’яним

Сьогодні, 18 жовтня, Вінницький міський суд розпочав слухання справи колишнього начальника ДАІ Миколи Сіманчука, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Інформаційну Вінниччину".

Екс-начальник ДАІ Вінниччини Сіманчук намагається довести суддям, що не їздив п’яним - фото 1

На початку засідання Сіманчук попросив суддю не пускати до зали засідань журналістів, але суд дозволив їм висвітлювати подію.

Екс-начальник ДАІ Вінниччини Сіманчук намагається довести суддям, що не їздив п’яним - фото 2

2 жовтня цього року патрульні поліцейські помітили "Тойоту Ленд Крузер", яка їхала головною вулицею міста у заборонений час. На сигнал інспектора водій не відреагував. На вулиці Архітектора Артинова автомобіль вдалося зупинити. Виявилося, що за кермом – колишній начальник Державної автомобільної інспекції Вінниччини Микола Сіманчук. В інспекторів виникла підозра, що водій п’яний, але пройти тест він відмовився. Патрульні поліцейські склали протокол про адміністративне порушення і не дозволили Сіманчуку сісти за кермо, тому на місце інциденту приїхав його друг і відвіз Сіманчука додому.

На суді Сіманчук сказав, що відмовився проходити тест на алкоголь з "гігієнічних міркувань".

"Один з інспекторів запропонував мені пройти освідування на стан алкогольного сп’яніння з використанням приладу. Я не зрозумів, про що йде мова. Я відвернувся до машини, а коли повертаюся - в нього в руках уже був якийсь чорний прилад, він дістає з кишені якусь пластикову трубку, робить якусь конструкцію і пояснює мені, що я повинен в це подути. На якій підставі?! Де він взяв цей прилад?! Хто його продував переді мною?!" – обурювався Сіманчук.

Екс-начальник ДАІ завпевняє, що був абсолютно тверезим, а їхав Соборною в недозволений час, бо дуже поспішав:

"Якби я дійсно був п’яним, ніс якусь небезпеку, потрібно було викликати ще один екіпаж, доставити мене до лікарні і освідувати примусово. Я поспішав, мені треба було відвезти людину на вокзал. А я стояв, привертав до себе увагу! 10-20 чоловік, які проїжджали на вулиці Архітектора Артинова, - всі сигналили, всі питали, чи не потрібна мені допомога. Я прожив тут 47 років і люди мене знають", - додав Сіманчук.

У лікарню на освідування Сімрнчук теж не поїхав нібито через брак часу, але потім таки поїхав і привіз довідку про те, що алкоголю в крові не виявлено.

Патрульний поліцейський Дмитро Удалов, який зупинив Миколу Сіманчука, сказав на суді, що висновки про стан сп’яніння водія він зробив через його дивну поведінку і надав суду відеозапис розмови із Сіманчуком.

Екс-начальник ДАІ Вінниччини Сіманчук намагається довести суддям, що не їздив п’яним - фото 3

"Одразу, як вас зупинили, ви почали курити. Я вважаю - я не можу стверджувати - але мені здалося, що ви хотіли приховати запах алкоголю цигарками. До того ж, колір обличчя був червоним. Якби ви пройшли освідування - ніяких підозр не виникло б", - наголосив Удалов.

Наступне засідання у справі відбудеться 20 жовтня: допитають лікаря, який виписав Сіманчуку довідку про його тверезість.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах