Екологічне лихо: Село на Вінниччині засипало сажею (ФОТО)

Місцеві жителі скаржаться на нестерпний сморід та псування внаслідок техногенних викидів городини і речей домашнього вжитку

Село Бджільна Теплицького району, що на Вінниччині засипало чорною липкою сажею. Про це повідомдяє Depo.Вінниця з посиланням на Lada.fm.

Місцеві жителі скаржаться на нестерпний сморід та псування внаслідок техногенних викидів городини і речей домашнього вжитку.

"Це Бджільна, друзі... Вулиці, прилеглі до спиртзаводу. В цьому жахітті люди живуть уже роками. Але цієї ночі кількість сажі невідомого хімічного складу перевершила усі попередні викиди. І ще один факт, що обурив найбільше. Кілька днів назад на цьому підприємстві були екологи. Кажуть, що скоріш за все, дирекція була попереджена. Працівників відправили додому, а викликали уже після від‘їзду екологів", - пише редакторка теплицької районної газети Ірина Лупещенко.

Журналістка виклала у мережу світлини з місця рукотворного екологічного лиха, на яких видно, що густа масна сажа засипала городи, будівлі і навіть проникла у помешкання. Місцеві мешканці нарікають, що доведеться у оселях робити ремонти, бо просто так масну сажу відмити зі шпалер і поверхонь неможливо. Городина, за словами бджільнянців, уже непридатна до вживання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця