UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Двоє учасників бойових дій підняли в центрі Вінниці Державний прапор України

Майже 200 дітей влаштували флешмоб "Україна – єднає!"

Двоє учасників бойових дій підняли в цен…

Сьогодні, 23 серпня, у Вінниці  з нагоди Дня Державного прапора відбулися урочистості. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес службу Вінницької міської ради.

Майже 200 дітей влаштували флешмоб "Україна – єднає!".  Прапор перед будівлею міської ради підняли військові Ольга Бабкіна та Євген Ісаєв.

Ольга Бабкіна – головна медсестра медичної частини Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, старшина військової служби за контрактом, учасниця бойових дій. Брала участь у виконанні першого за історію незалежності України оперативного втручання в польових умовах, що дозволило врятувати життя військовослужбовцю. Нагороджена орденом "За мужність" ІІІ ступеня та відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції".

Євген Ісаєв – старший сержант військової частини А2656, учасник бойових дій. У складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади брав участь у звільненні міст Слов’янськ, Краматорськ, Красний Лиман, в обороні населених пунктів Кримське, Трьохізбенка, Зеленопілля. Під Зеленопіллям був поранений. Євген Ісаєв нагороджений відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції", відзнакою начальника Генерального штабу "За взірцевість у військовій службі", а також відомчими нагородами.

Нагадаємо, у Вінниці підписували 10-метровий Прапор Єдності. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook