Двійнята з Вінниці стали трикратними чемпіонами світу зі спортивних танців

Тренує чудову пару танцюристів-спортсменів їхня мати

Вінницькі спортсмени стали переможцями чемпіонату світу зі спортивних танців у Пекіні. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Переможців привітали представники обласної влади.

На початку жовтня в Пекіні (Китай) відбувся Чемпіонат світу зі спортивних танців, участь в якому взяли члени збірної команди області та України, майстри спорту України міжнародного класу Катерина Мороз та Андрій Мороз, а також їхня тренерка Ірина Мороз.

Вінницькі спортсмени-танцюристи стали трикратними чемпіонами світу (2018 р.) зі спортивних танців, а також вибороли срібну та бронзову медалі у різних видах програми. У Чемпіонаті світу змагались більше 615 учасників із 16 країн світу (Україна, Китай, США, Росія, Румунія, Польща, Південна Корея, Вірменія, Австралія, Литва, Ізраїль, Грузія, Італія, Казахстан, Фінляндія, Греція).

Андрій і Катерина вінницькі чемпіони – брат і сестра (двійнята).

"Катерина та Андрій як пара розпочали тренування з 6 років. У Китаї ми здобули найвищу перемогу, про яку тільки можна було мріяти. Проте ми не збираємося зупинятися на досягнутому:досконалості немає меж!" ,- розповідає тренерка і мати Ірина Мороз.

На Чемпіонаті світу 2018 року в Китаї вінницькі спортсмени виконали норматив заслужених майстрів спорту України. Зовсім юні спортсмени вже і самі є тренерами і пишаються першими здобутками на всеукраїнському рівні своїх маленьких підопічних.

Нагадаємо, у Вінниці танцювали під "Щедрик".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця