Дві вінничанки отримали відзнаки "Жінка III тисячоліття"

Нагороджені вінничанки – активні громадські діячки
Depo.
15 листопада 2016 18:49
ФОТО: depo.ua
Дві вінничанки отримали відзнаки "Жінка III тисячоліття"
Дві вінничанки отримали відзнаки "Жінка III тисячоліття"

Вінничанки Лариса Білозір і Таїсія Дагдій отримали відзнаки "Жінка III тисячоліття". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької обласної ради.

Лариса Білозір – депутат Вінницької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва, а крім того – голова благодійного фонду "Допомога онкохворим дітям" і директор з розвитку Громадської організації "Соціальний центр МХП". На її рахунку –десятки соціальних проектів, заходи з благоустрою, благодійні акції.

"Ця нагорода - заслуга й людей, які мене оточують, з якими ми працюємо разом, які мені допомагають і розділяють всі успіхи та труднощі. Все більше переконуюсь, як важко та непросто нам, жінкам, працювати, і як багато можна зробити корисних справ у всіх сферах суспільного життя, змінюючи обличчя держави, коли є бажання та натхнення", – сказала депутатка.

Таїсія Дагдій – багатодітна прийомна мати з міста Ладижина. У неї 9 дітей, 7 з яких – прийомні. Таїсія не литше опікується великою сім’єю, а й веде громадську діяльність як волонтер Ладижинської міської організації Товариства Червоного Хреста України і місії "Мир дому вашому".

Читайте також: Як вінницька депутатка стала царицею

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Він