Три фракції Вінницької облради саботували сесію через Хорта

Близько трьох десятків депутатів Вінницької обласної ради покинули сесійну залу
Depo.
30 березня 2016 12:38
ФОТО: depo.ua
Три фракції Вінницької облради саботували сесію через Хорта
Три фракції Вінницької облради саботували сесію через Хорта

Під час чергової сесії Вінницької обласної ради члени фракцій "Батьківщина", "Свобода" та "Укроп" на знак протесту покинули сесійну залу. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Такий "демарш" депутати влаштували через те, що голова облради Анатолій Олійник відмовився повторно ставити на голосування двічі "провалене" питання порядку денного "Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр – міністра України з вимогою негайного припинення політичних репресій щодо новітніх політв’язнів: активістів Революції Гідності, волонтерів, учасників священної війни з Росією та притягнути до відповідальності посадовців, що на догоду Путіну фабрикують справи проти українських патріотів".

Депутати розраховували, що за їх відсутності не буде квоти для продовження сесійного засідання. Однак, після перереєстрації в залі залишилось 48 народних обранців, тож голова облради продовжив пленарне засідання.

Активісти, які не давали продовжити сесію до перерви, цього разу промовчали. Щоправда після заяви депутатки Людмили Станіславенко, що попри інформацію про перенесення судового засідання по Хорту, суд все-таки розпочався, більшість активістів покинула сесійну залу.

Нагадаємо, сьогодні, 30 березня, відбувається чергова 6 сесія обласної ради. Через годину депутати пішли на перерву так і не розглянувши жодного питання сесії.  

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця