Двадцятьох затриманих на Вінниччині іноземців підозрюють у злочинах

З 1 березня по 31 травня на території області працівники проводилися профілактичні заходи під умовною назвою "Мігрант"

Двадцятьом іноземцям, затриманим на Вінниччині під час профілактичних заходів "Мігрант", оголошено про підозру. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу поліції Вінниччини.

З 1 березня по 31 травня на території області працівники поліції спільно з прикордонниками та представниками Державної міграційної служби проводили профілактичні заходи під умовною назвою "Мігрант".

За цей період за порушення адміністративного законодавства притягнуто  до відповідальності 856 іноземних громадян. Серед цих правопорушень найбільш поширеними є порушення правил експлуатації транспортних засобів, керування автомобілем без документів, порушення правил дорожнього руху, керування автомобілем в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, порушення правил торгівлі на ринках, дрібне хуліганство, куріння та вживання алкогольних напоїв у громадських місцях. На порушників накладено штрафи в розмірі понад 170 тисяч гривень.

Направлено чотири подання про примусове видворення іноземців та осіб без громадянства в країну походження, одне - про скасування дозволу на міграцію, одне – на скасування посвідок на постійне проживання в Україні та 14 – про скасування посвідок на тимчасове проживання. 10 іноземним правопорушникам заборонили в’їзд в Україну, п’ятьом – скоротили термін перебування, 102 – примусово повернуть в країну походження.
Слідчими підрозділами поліції відкрито 19 кримінальних проваджень, підозрюваними у яких є іноземні громадяни. 20 правопорушникам оголошено про підозру.

Нагадаємо, з Вінниці депортували трьох громадянок Таїланду.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця