UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Два десятки вулиць у приватному секторі Вінниці відремонтували на умовах співфінансування

Оновлювати дороги на умовах співфінансування у приватному секторі планують і цього року

Два десятки вулиць у приватному секторі…

Торік у Вінниці на умовах співфінансування було відремонтовано дороги на 20 вулицях. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

Якщо ремонтні робот и проводяться на умовах с пів фінансування, то 70 % вартості робіт сплачується з міського бюджету, решту оплачують мешканці будинків, розташованих на вулиці.

Заявки на участь у програмі співфінансування асфальтування доріг від мешканців приватного сектору надходять зазвичай наприкінці року. Протягом 2018-2019 років у Вінниці було проведено 87 загальних зборів громадян, під час яких роз'яснено умови дольової участі населення в проведенні капітального ремонту дорожнього покриття. Обрано ініціативні групи, залучено кошти мешканців сумі – 1,5 млн грн. На капітальний ремонт ділянок 20 вулиць використано кошти бюджету Вінницької міської ОТГ в сумі 13,7 млн грн. 

Як повідомила голова Асоціації органів самоорганізації населення Вінницької міської ОТГ Наталія Панчук.Заасфальтовано проїзд Привокзальний від будинку №6а до провулку Привокзального; 2-й провулок Г. Морозової від вул. Г. Морозової до 1-го проїзду Чумацького; 1-й пров. Кооперативний; вул. Лермонтова від вул. Салтикова-Щедріна до буд. 100 по вул Лермонтова, 1-й проїзд Константиновича; 1-й пров. Ботанічний від 4-го пров. Руданського до буд. №11 на 1-му пров. Ботанічному; вул. Добролюбова від 1-го пров. Лермонтова до буд. № 41 по вул. Добролюбова, пров. Ціолковського; 2-й пров. Лермонтова від Салтикова-Щедріна до вул. Добролюбова; вул. Салтикова-Щедріна від пров. Пугачова до буд. №35 вул. Салтикова-Щедріна; вул. Петрусенка від буд. №2 до вул. Пестеля; вул. Пестеля, 31 - 40; узвіз Вишневий; вул. Лісова, 3-й пров. Данила Нечая від вул. Данила Нечая до вул. П. Яр; 2-й пров. Данила Нечая від будинку №4 до вул. П. Яр; вул. Грушеву від пров. Скоропадського до будинку №1 на вул. Грушевій, вул. Вишневського від 3-го пров. Вишневського до 1-го пров. Вишневського, пров. Лисенка, пров. Привокзальний, 9-19.

Оновлювати дороги на умовах співфінансування у приватному секторі планують і цього року.

Нагадаємо, торік у Вінниці невпізнанно змінилися й кілька магістральних доріг

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"