Дружина загиблого в АТО вінничанина стала чемпіонкою України

Дистанцію 23 км на одиночній байдарці Алла Присяжнюк подолала першою

Дружина загиблого в АТО вінничанина стал…

Чемпіонат України з веслування присвячений пам'яті загиблого минулої осені на Донбасі вінницького спортсмена Ігоря Присяжнюка пройшов у Вінниці 18-19 травня, передає кореспондент Вінниця.depo.ua. Ігор був багаторазовим чемпіоном України, а також успішно виступав у відповідальних міжнародних змаганнях.

Дружина загиблого в АТО вінничанина стала чемпіонкою України - фото 1

Змагалися 20 збірних команд областей, а це - близько 130 веслувальників. Чемпіонкою України на дистанції 23 км на одиночній байдарці стала вдова Ігоря Алла Присяжнюк. Вона приймала золоту медаль та кубок зі сльозами на очах під оплески всіх присутніх.

З веслувальників Вінниччини золоті медалі завоювали ще шестеро спортсменів. Збірна Вінниччини перемогла і у загальнокомандному заліку.

"Ці змагання є відбірковими для формування збірної України для участі у чемпіонаті світу в липні", підкреслив президент Федерації веслування Вінниччини заслужений майстер спорту Віктор Добротворський, - "ціна перемоги в особистому заліку особливо вагома, адже спортсмени боролися за право участі в чемпіонаті Європи в Словенії у липні та чемпіонаті світу в Угорщині у вересні".