Дружина нардепа Ткачука отримала землю у Вінниці для будівництва висотки

Бізнес родини Ткачуків поповниться багатоквартирним житловим будинком
Depo.
8 листопада 2016 11:30
ФОТО: depo.ua
Дружина нардепа Ткачука отримала землю у Вінниці для будівництва висотки
Дружина нардепа Ткачука отримала землю у Вінниці для будівництва висотки

Як повідомляє Depo.Вінниця, відповідно до рішення Вінницької міської ради від 28 жовтня 2016 року, ТОВ "Укрсервіс Плюс", співвласницею якої є дружина нардепа Геннадія Ткачука Олена Костюк, отримало дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0937 га. Ділянка була надана підприємству для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за рахунок земель комунальної власності.

Земельна ділянка розташована за адресою: вул. Пирогова, 89-а. Нині там знаходяться об’єкти нерухомого майна, що належать фірмі дружини нардепа. Станом на травень минулого року ці об'єкти нерухомості виглядали так:

Дружина нардепа Ткачука отримала землю у Вінниці для будівництва висотки - фото 1

Цим ж рішенням міськрада та ТОВ "Укрсервіс Плюс" за взаємною згодою розірвали договір оренди земельної ділянки за такою самою адресою: вул. Пирогова, 89-а, однак ця земельна ділянка значно менша за площею ніж та, на якій фірма Олени Костюк отримала дозвіл зводити висотку - 0,0694 га. Ділянка була в оренді підприємства від 2007 року.

Дружина нардепа Ткачука отримала землю у Вінниці для будівництва висотки - фото 2

Нагадаємо, що 24-річний син нардепа-вінничанина Геннадія Ткачука, який займає посаду заступника начальника управління державної виконавчої служби та "депутатствує" у Вінницькій обласній раді задекларував колекцію рідкісних поштових марок, колекцію монет та мільйони готівки. 

Читайте також: Для директора "Укрпошти" Ткачука купували виборців в приймальні його брата-нардепа