Допоможемо разом: Дворічну вінничанку спробують врятувати без пересадки серця (ФОТО)

Родині для обстеження і лікування дитини потрібні величезні гроші

Вінничани збирають гроші для порятунку дворічної Насті Гондзель. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "20 хвилин".

Дівчинці поставили діагноз відкрита артеріальна протока, кардіоміопатія та некомпактний міокард лівого шлуночка. При такому діагнозі потрібна пересадка серця, проте у батьків з'явилась надія на безопераційне лікування.
Настя народилася раніше строку вагою 2,5 кг та зростом 49 см. І вже через 4 місяці після появи на світ потрапила в онкологічне відділення обласної дитячої лікарні м. Вінниця. Лікарі виявили гемангіоми (доброякісна пухлина, за походженням пов'язана з вадами формування судинної системи)

Тоді в медичному призначенні був препарат "Анаприлін", проте до його застосування слід було зробити УЗД серця. Саме тоді Насті поставили діагноз відкрита артеріальна протока та мінімальний м'язовий дефект міжшлуночкової перегородки. Далі родина поїхала до Центру кардіології у Київ, щоб підтвердити або спростувати діагноз. Нещодавно стан дитини різко погіршився. Печінка, селезінка та серце почали збільшуватися.

Щоб пройти попереднє обстеження батькам потрібно заплатити біля $10 тис. Скільки буде коштувати подальше лікування поки ніхто сказати не може. Родина Насті буде вдячна за будь-яку допомогу: фінансову, моральну, духовну.

Зараз імунітет дівчинки різко падає і вона хворіє на стоматит та бронхіт. Мама дитини каже, що як мінімум двічі на місяць Настя потрапляє до лікарні або інтенсивно лікується вдома. Крім того, столичні лікарі виписали дівчинці підтримувальні препарати, аби її не розбив інсульт та не утворився тромб.

З таким діагнозом діти не доживають до 18-ти років, тому рідні мають велику надію, що маленьку Настю вдасться вилікувати без операційних втручань. Ізраїльські лікарі вже чекають на дівчинку у клініці.

Реквізити ПриватБанку 5168 7573 6116 1443 Гондзель Марина Анатоліївна. Номер телефону мами +38 096 571 45 08.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook