У Вінниці відзначили 79-річчя Василя Стуса

Квіти до пам'ятника видатному українцю принесли студенти та викладачі ДонНУ
Depo.
7 січня 2017 12:09
ФОТО: depo.ua
У Вінниці відзначили 79-річчя Василя Стуса
У Вінниці відзначили 79-річчя Василя Стуса

У Вінниці до десятка студентів та викладачів Донецького національного університету, зібрались біля пам’ятника Василю Стусу, аби віддати шану поету та публіцисту саме 6 січня, у його 79-й день народження, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця .

Викладачі та студенти філологічного факультету поклали квіти до пам'ятника поету-шестидесятнику. Завідувачка кафедри теорії та історії української і світової літератури ДонНУ Віра Просалова, говорила про його незламність у найважчі часи.

"Якщо говорити про позицію його позицію, то вона фактично зформульована словом протистояння. Це спроба черпати сили, якщо людина в нелюдських обставинах намагалася писати і творити, то ми маємо принаймні орієнтуватися на нього і намагатися реалізувати себе у теперішніх дуже непростих часах", - підкреслила Віра Просалова.

Додамо, що Герой України Василь Стус має тісні зв’язки з донецьким університетом, адже 1954 році він навчався на історико-філологічному факультеті Донецького педінституту. А влітку минулого року виш, який з початком війни на Донбасі переїхав до Вінниці почав носити ім'я Василя Стуса.

ДонНУ у Вінниці  вшанував пам'ять  Василя Стуса - фото 1

ДонНУ у Вінниці  вшанував пам'ять  Василя Стуса - фото 2

ДонНУ у Вінниці  вшанував пам'ять  Василя Стуса - фото 3

ДонНУ у Вінниці  вшанував пам'ять  Василя Стуса - фото 4

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця