ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ДонНУ у Вінниці відкриє двері для заблудших синів і дочок

Студентам та викладачам вишу, які свого часу не підтримали державницьку позицію, дають другий шанс
Depo.
10 червня 2015 09:26
ФОТО: depo.ua
ДонНУ у Вінниці відкриє двері для заблудших синів і дочок
ДонНУ у Вінниці відкриє двері для заблудших синів і дочок

Як повідомляє Вінниця.depo.ua, Донецький національний університет, який вже рік "квартирує" в місті на Бугом, готовий прийняти викладачів та студентів, які були заплутані російською та сепаратистською пропагандою, а тепер визнали свої помилки і хочуть жити та працювати серед патріотів своєї країни.

"Ми дуже радіємо, коли наші колишні колеги знайшли в собі сили визнати, що професійна гідність і державницька позиція це невід'ємні поняття. Із задоволенням сприймаємо інформацію про працевлаштування колег, із так званого університету "ДНР" в навчальних закладах системи освіти і науки України", йдеться в повідомленні на офіційній сторінці ДонНУ у Фейсбуці.

Починаючи з 1 липня приймальна комісія ДонНУ готова розглядати клопотання і заяви колишніх студентів щодо їх поновлення у лавах студентства Донецького національного університету у м.Вінниця.

Нагадаємо, що Донецький національний університет став кращим серед вінницьких вишів, в академічному рейтингу вищих навчальних закладів України "Топ-200 Україна".