ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Донецький "варяг" "Таліб" збере вінницьких "правосеків" в партію

Донеччанин Володимир Губко на Вінниччині збиратиме партію з нуля
Depo.
1 квітня 2016 12:23
ФОТО: depo.ua
Донецький "варяг" "Таліб" збере вінницьких "правосеків" в партію
Донецький "варяг" "Таліб" збере вінницьких "правосеків" в партію

Сьогодні, 1 квітня, у Вінниці представили нового очільника обласного осередку партії "Правий сектор" Володимира Губка, повідомляє Depo.Вінниця

Губко - родом з Донеччини, міста Горлівка, має позивний "Таліб". Його завдання - згуртувати партію на Вінниччині та "запустити" її роботу. До цього Губко працював у Києві  - також збирав структуру партії в єдине ціле. 

"Завдання Володимира - організувати людей, знайти того, хто буде керувати осередком", - уточнив голова "Правого сектору" Андрій Тарасенко. 

Щодо того, з якими політичними партіями "Правий сектор" співпрацюватиме, Губко однозначної відповіді не дав, пославшись на те, що йому спочатку треба "освоїтись" в регіоні. За його оцінкою, на Вінниччині ситуація з обласним осередком партії така ж, як на Донеччині та Луганщині - одна з найгірших. 

"Там так само, як і тут, у районах є активісти, але штат не зорганізований, не структуризований та розрізнений", - уточнив "правосек". 

Губко на Донеччині займався правозахисною діяльністю та журналістикою. Він каже, що має "коріння" на Вінниччині, але ніколи тут не був. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця