ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Долю вінницького муралу вирішить сесія облради

Профільна комісія хоче заборонити використовувати стіни в центрі Вінниці в якості полотна для мурал-арту
Depo.
7 серпня 2015 16:26
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Вінниця, комісія з питань регулювання комунальної власності та приватизації Вінницької облради відмовила в наданні дозволу на нанесення зображень на стіни будівель, які є об'єктами спільної власності територіальних громад області.

З 8-ми членів комісії на засіданні були шестеро. З них лише одна депутатка - очільниця обласної "Батьківщини" Людмила Щербаківська проголосувала за надання дозволу на створення мурал-арту. Решта членів комісії вирішили заборонити створення мистецького об'єкту на будинках, що знаходяться в комунальній власності. Також депутати хочуть зобов'язати директора бібліотеки пояснити, чому стіну читальні розмальовують без дозволу.  

Долю вінницького муралу вирішить сесія облради  - фото 1

Основний противник муралу в центрі міста депутат Роман Аксельрод пояснив скандальне рішення комісії.

"Рішення було прийнято зовсім інше!  Запит був по двом будівлям. По одній - дали добро. По другій, що на вул. Соборній не дали, через те, що на момент розгляду малюнок вже був. Дебілізм спочатку намалювати, а потім розглядувати питання щодо отримання дозволу!", - вважає Роман Аксельрод.

Керівництво читальні рішення депутатів коментувати відмовляється. Заступник директора обласної бібліотеки імені Тімірязєва Галина Слотюк каже, що ідея муралу, який створюють на спірній стіні, надзвичайно влучна і допомагатиме популяризувати книгу. 

"До бібліотеки не звертались за дозволом малювати, тому що ми є комунальна власність. Звертались до обласної ради. Ми, як і всі жителі міста бачили, що оголошено конкурс. Нам дуже сподобався цей малюнок, він дуже змістовний, інформатвний, нагадує нам всім про те, що книга є важливою в житті кожної людини. Ідея цього малюнку - це те, що могло б спонукати до читання, до привернення уваги до самої книжки", - повідомила заступник директора бібліотеки Галина Слотюк. 

Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.