"Доїду - не доїду": Вінничани просять додаткові рейси на 27-й автобусний маршрут


До кінця збору підписів під петицією залишився один день

На сайті Вінницької міської ради завершується збір підписів під петицією про додаткові рейси на автобусний маршрут до Луки-Мелешківської, передає Depo.Вінниця.

"Створити хоча б два додаткових рейси по маршруту №27 Вінниця - Лука-Мелешківська в проміжок часу з 7.00 до 10.00. Щоранку поїздка до міста перетворюється на лотерею під назвою "доїду -не доїду, або спізнюсь -не спізнюсь". Ці питання, гадаю, виникають у всіх, хто кожен день прямує на роботу, навчання, везе дітей у садочок , їде у лікарню та ін. Один автобус, просто не може вмістити ту величезну кількість пасажирів, яка дістається до міста кожного ранку і як результат - два зламані транспортні засоби за один день, і такі випадки трапляються на цьому маршруті досить часто", – пише Юлія Пащенко.

У розділі петицій мова про цей маршрут заходить не вперше.

"Кондуктор інколи не може пройти по салону та обілетити всіх пасажирів, оскільки через їх кількість, це зробити фізично просто не реально. Можливо будуть говорити, що по даному напрямку курсують ще і приватні автобуси, а додатковий муніципальний буде зайвим і збитковим.... Це дійсно так, курсують. Але вартість проїзду в них вдвічі вища і таку "розкіш" у наш час можуть собі дозволити не всі, тому і чекають муніципальний №27. Кілька додаткових рейсів (можливо, навіть малогабаритних автобусів) вранці, думаю, не будуть збитковими для транспортної компанії, адже дадуть змогу всі бажаючим дістатись до місць призначень, кондукторам виконувати свою роботу, а транспортній компанії отримувати прибуток з перевезень", – переконана автока петиції.

До кінця збору підписів залишився один день. Станом на 14 березня петицію підписали 263 особи з 350 необхідних.

Нагадаємо, вінничани просили міську владу встановити фандомати у людних місцях, але міська влада відповіла, що це дороге задоволення.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #петиція