Добро перемогло: Вінницький кризовий центр "Дім Мама" продовжить роботу

Підтримка небайдужих людей спонукала благодійницю змінити своє рішення

Засновниця кризового центру "Дім Мама", який діє у Вінницькому районі, після повідомлення про вимушене закриття центру отримала чимало телефонних дзвінків і благодійні перекази, які засвідчили потрібність її дітища. Зважаючи на це, Ольга Череватова повідомляє про зміну свого рішення, передає Depo.Вінниця.

"За ці дві доби від написання посту про закриття центру "Дім Мама" мій телефон не замовкав. Першу добу я взагалі нікому не відповідала на дзвінки. Телефон гарячої лінії центру розривався від дзвінків. Волонтери, які відповідали на дзвінки не могли стримувати свої емоції (ридаючи у телефоні). Я навіть і уявити собі не могла, що центр "Дім Мама" став частиною життя для сотень небайдужих людей. За цю добу на мою картку надійшло 8000 гривень від людей. І у призначенні платежу було вказано :""Дім Мама" не вмирай, не закривайся, ми тебе любимо, разом ми сила!", - пише Ольга Череватова.

Підтримка небайдужих людей спонукала благодійницю змінити своє рішення.

"Відкриття " Дім Мама"- це була моя мрія з дитинства . Країна без сирітства. За ці два дні я зрозуміла, що тепер " Дім Мама" став мрією для сотен людей, які дали мені надію, віру не здаватись. Рішення змінено!" – додає Череватова.

Реквізити для матеріальної допомоги центру: 5168742701875860, Череватова Ольга. Призначення платежу - на утримання центру "Дім Мама".

Нагадаємо, два дні тому Ольга Череватова оголосила про закриття кризового центру "Дім Мама".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця