До завершення виборів вінницькі поліцейські працюватимуть у посиленому режимі

Посилений режим несення служби запроваджується задля гарантування вільного волевиявлення громадян під час позачергових виборів до Верховної Ради України, а також для недопущення порушень публічного порядку та виборчого законодавства

Про це повідомляє Depo.Віниця з посиланням на відділ комунікації поліції Вінницької області.

Повідомляється, що на Вінниччині до охорони публічного порядку, а також оперативного реагування на порушення виборчого законодавства будуть залучені близько п’яти тисяч правоохоронців. До несення служби крім поліцейських залучатимуться військовослужбовці Національної гвардії України, працівники ГУДСНС, прикордонники.

"У  цілодобовому режимі працює ситуаційний центр, працівники якого забезпечують моніторинг та управління нарядами поліції на місцях. Створені додаткові слідчо-оперативні групи для належного реагування на повідомлення про скоєння правопорушень та порушень виборчого законодавства, а також додаткові наряди вибухотехніків та кінологів для реагування на повідомлення про виявлення небезпечних чи підозрілих предметів", - йдеться в повідомленні правоохоронців.

Під час виборів правоохоронці здійснюватимуть цілодобову охорону восьми окружних виборчих комісій, 1649 дільничних виборчих комісій, охоронятимуть виборчу документацію, слідкуватимуть за дотриманням публічного порядку поблизу кожної дільниці, а також виконуватимуть усі функції, передбачені чинним законодавством. 

Нагадаємо, на Вінниччині поліції здали скупника голосів для одного з кандидатів у президенти.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook