До Вінниці прилетів "борт" з пораненими військовими

Десятьох бійців привезли із Дніпра
Depo.
23 грудня 2016 20:12
ФОТО: depo.ua
До Вінниці прилетів "борт" з пораненими військовими
До Вінниці прилетів "борт" з пораненими військовими

Сьогодні, 23 грудня, із Дніпровського госпіталю у Вінницький військово-медичний центр центрального регіону доправили десятьох поранених АТОвців. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Більшість із бійців побачили пекло Світлодарської дуги. Так, доброволець 54-ї окремої механізованої бригади отримав Василь на позивний "Механік"отримав контузію, їдучи забирати "200"-их у ніч коли там були запеклі бої.

"Отримав контузію 21 грудня на світлоградській друзі. Я механік водій медичної роти, їхав за нашими "двохсотими" і тут в нас вистрілити з ПТУРа", побратими бойові витягли мене, а там вже доставили до госпіталю в дніпропетровськ ночою,звідти уже до Вінниці",-розповів боєць.

Окрім поранених привезли і бійців, які занедужали на передовій. Так, Микола Рослік із мукачевської 128-ї гірно-піхотної бригади, перед ротацією отримав запалення легенів.

"Ми були в шахті «Бутовка», тримали оборону біля термінала, потрібно було терміново ремонтувати машини під відкритим небом. Кілька днів пролежав на землі і отримав запалення. Спочатку мене доставили У Покровськ, згодом до Дніпра івже сюди до Вінниці",- зазначив Рослік.

Наразі стан бійців лікарі оцінюють як "задовільний". Більшість пацієнтів госпіталізували у хірургічне та терапевтичне відділення.

"Всі хлопці прибули до нас в задовільному стані, в тому числі і психологічному. Всі пацієнтипоступили у профільні відділення, це і хірургічних і терапевтичний профіль. Сили і засоби медичної служби військово-медичного клінічного центру Центрального регіону достатньо для надання спеціалізованої медичної допомоги всім прибувшим бійцям без виключення", - зазначив полковник медичної служби Юрій Околот.

Нині ж у вінницькому госпіталі перебуває на лікуванні і реабілітації більше трьох десятків бійців АТО.

До Вінниці прилетів "борт" з пораненими військовими - фото 1До Вінниці прилетів "борт" з пораненими військовими - фото 2До Вінниці прилетів "борт" з пораненими військовими - фото 3До Вінниці прилетів "борт" з пораненими військовими - фото 4До Вінниці прилетів "борт" з пораненими військовими - фото 5До Вінниці прилетів "борт" з пораненими військовими - фото 6

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця