Для впійманого на хабарі чиновника Вінницької ОДА суд призначив півмільйонну заставу


Свою вину підозрюваний не визнає

Учора, 11 квітня, слідчий суддя Вінницького міського суду Андрій Михайленко розглянув клопотання слідчого поліції та прокурора про міру запобіжного заходу відносно затриманого напередодні та вже підозрюваного начальника вепартаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької ОДА Дмитра Романченка. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на “Вежу”.

Свою вину підозрюваний не визнає.

"Я йшов із роботи. На першому поверсі мене зупинили, показали службові посвідчення, перепитали моє прізвище, я хотів повернутися в кабінет та все спокійно з’ясувати, бо то було закінчення робочого дня – всі йшли додому. Почав повертатися – і між першим та другим поверхом лежав конверт. Потім мені сказали, що то я викинув той конверт", – розповідав Романченко.

Прокурор просив для підозрюваного міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, адвокат заперечував та наголошував на особистому зобов’язанні. Аргументи захисту: незадовільний стан здоров’я, післяопераційни стан, група інвалідності, дружина на утриманні, необґрунтована підозра тощо.

Серед аргументів державного обвинувачення: може переховуватися, знищити докази тощо. А іще прокурор надав суду матеріали негласних слідчих розшукових дій, які мають підтверджувати неодноразове отримання неправомірної грошової вигоди Романченком. Серед них – фотоматеріали.

Після майже годинного перебування у нарадчій кімнаті Андрій Михайленко задовольнив клопотання прокурора та застосував до підозрюваного Романченка міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою із можливістю внесення застави – 500 тисяч гривень.

Щодо підприємця, який надавав кошти посадовцю, теж розглянули аналогічне клопотання, втім сума застави менша – 153 тисячі 680 гривень.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, правоохоронці затримали на хабарі одного із керівників структурного підрозділу обласної державної адміністрації. 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця