ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці з'являться ще чотири автобуси та новий маршрут

Кошти для цього передбачили у міському бюджеті
Depo.
2 квітня 2016 15:11
ФОТО: depo.ua
У Вінниці з
У Вінниці з'являться ще чотири автобуси та новий маршрут

Цього року у Вінниці з'явиться чотири нових муніципальних автобуси середньої місткості, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Українські національні новини.

За словами міського голови Сергія Моргунова, тих 49 автобусів, які наразі перебувають на маршрутах, для міста не достатньо. Тому і вирішили докупити нові.

"На цей рік ми передбачили у міському бюджеті кошти на придбання ще чотирьох автобусів середньої місткості. Буде відкрито новий маршрут", – розповів Моргунов. 

Який саме це буде маршрут, поки невідомо. Очільник міста повідомив лише, що він дасть можливість жителям приватного сектору швидше добиратися до центру міста.

У свою чергу директор комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія" Микола Форманюк запевнив, що транспорт направлять туди, де його не вистачає найбільше.

"Якщо вінничани подають якісь пропозиції, то ми завжди вивчаємо ці питання, і якщо необхідні додаткові маршрути, ми завжди їх додаємо. Також ущільнюємо графік руху транспорту в години пікового навантаження", – повідомив Форманюк.

За його словами, після придбання нового транспорту будуть перерозподілені існуючі автобусні маршрути.

Нагадаємо, у Вінниці минулого року майстри Вінницької транспортної компанії створили "трамвай майбутнього", який назвали "ВінВей". Трамвай має плавні опуклі форми та низьку підлогу. Пофарбували його у синій колір. На його виготовлення витратили 3,6 млн. грн.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця