UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Соцпрацівники супроводжуватимуть незрячих вінничан в лікарню і на закупи

Працівники Муніципальної служби супроводу осіб з інвалідністю по зору I групи супроводжують людей до медичних установ, супермаркетів, ринків, органів державної влади та місцевого самоврядування, бібліотек тощо

Соцпрацівники супроводжуватимуть незрячи…

У Вінницькому територіальному центрі соціального обслуговування почала працювати Муніципальна служба супроводу осіб з інвалідністю по зору I групи. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Працівники служби супроводжують людей до медичних установ, супермаркетів, ринків, органів державної влади та місцевого самоврядування, бібліотек тощо. За тиждень цією послугою скористалися четверо вінничан. Послуги надаються на безоплатній основі.

Щоб отримати послугу, одержувачу або її законному представнику, потрібно звернутись до департаменту соціальної політики міської ради за місцем проживання з такими документами: заява, форма якої затверджена Мінсоцполітики в установленому порядку, копія паспорта (з подальшим пред'явленням оригіналу), копія довідки МСЕК з встановленням групи інвалідності по зору ( з подальшим пред'явленням оригіналу). Супровід замовляється за 24 години до надання послуги.

"Переважне право на цю послугу має людина, яка замовляє супровід до медичної установи. Під час оформлення замовлення одержувач має повідомити диспетчеру своє прізвище, ім'я та по-батькові. Також – свою фактичну адресу, під'їзд, поверх, код (при наявності кодового замка на дверях у під'їзд), контактний номер телефону та об'єкт, до яких необхідно здійснити супровід. За тиждень цією послугою скористалося четверо вінничан. Двоє осіб попросили супровід до Прозорого офісу, один – до магазину, а інший – на ринок", - розповіла директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Нині у Муніципальній службі супроводу осіб з інвалідністю по зору I групи працює троє людей – диспетчер та два соціальних робітники.

"Службою супроводу людина може скористатись незалежно від того, чи надаються їй послуги соціальним робітником, чи є в наявності рідні та незалежно від рівня доходу особи. Якщо особа має інвалідність по зору I групи, то у службі супроводу її ніхто не відмовить", - сказала Войткова.

Нагадаємо, на Вінниччині незрячий волонтер організовує ремонт автомобілів для фронту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme