Для дітей з багатодітних родин у Вінниці проводять великодній конкурс


Творчі роботи приймають до 19 квітня 

Департамент соціальної політики Вінницької міської ради проводить конкурс "Пасхальні візерунки" для дітей з багатодітних родин.  Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Участь у конкурсі можуть взяти діти з багатодітних родин Вінницької міської об’єднаної територіальної громади: дошкільнята, діти молодшого шкільного віку та підлітки. На конкурс можуть бути подані творчі роботи таких видів: писанкарство, квілінг, орігамі, витинанка, вишивка бісером та хрестиком, лозоплетіння, картини, пасхальні кошики, ікебани та інші тематичні вироби, виконані в різних техніках.

Обов’язкова умова – роботи мають бути виготовлені власноруч і художньо завершені та естетично оформлені, відповідати темі конкурсу. Не прийматимуться роботи, які не відповідають тематиці заходу.

Кожна подана на конкурс робота повинна додатково супроводжуватися анкетою з короткою історією про родину та автора художнього твору, а також відміткою про бажання взяти участь у безкоштовному майстер-класі із писанкарства (для учасників віком від 12 до 16 років). Разом з творчими виробами і анкетою претенденти подають до відділу організаційної роботи департаменту соціальної політики міської ради копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру пільговиків м. Вінниці або посвідчення багатодітної сім’ї.

19 квітня о 12:00 для учасників фестивалю "Пасхальні візерунки" у приміщенні актової зали Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Вінниці, за адресою: м.Вінниця, вул. Соборна, 50 відбудеться театралізована шоу-програма "Великодня казка".

У програмі: зустріч з казковими персонажами, ігри, конкурси, розваги, сюрпризи та подарунки для учасників фестивалю, виставка творчих робіт "Пасхальні візерунки", а також – безкоштовний майстер-клас із писанкарства.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #конкурс