Дизайнерка Наталя Горбонос одягне вінничанок в мілітарі і надихне займатись коханням

Вінничанка переконана, що одяг в стилі мілітарі створений для спокусливих дівчат
Depo.
21 жовтня 2016 08:57
ФОТО: depo.ua
Дизайнерка Наталя Горбонос одягне вінничанок в мілітарі і надихне займатись коханням
Дизайнерка Наталя Горбонос одягне вінничанок в мілітарі і надихне займатись коханням

У суботу, 22 жовтня, о 18:00 в "Люди Fusion Place", що в ТРЦ Мегамол, в рамках Вінницьких днів моди сезону осінь-зима 2016-2017 відбудеться показ колекції "Makelove, notwar!" від вінничанки Наталії Горбонос та її торгівельної марки "Ажур". Про це дизайнерка розповіла коресподенту Depo.Вінниця.

У новому модному сезоні вінничанка Наталя Горбонос презентує ексклюзивні трикотажні речі. Фішкою її нової колекції став камуфляжний принт у його найнесподіваніших інтерпретаціях. На думку дизайнерки, одяг в стилі мілітарі створений не для військових дій, а для кохання. Тож не дивно, що вродливі дівчата в камуфляжі виглядають по-особливому спокусливими.

Дизайнерка Наталя Горбонос одягне вінничанок в мілітарі і надихне займатись коханням - фото 1

"Основна ідея колекції – це стиль мілітарі. Ми одягнули камуфляжну куртку на дівчаток та зробити її більш гламурною. Також ми використали багато хутра в оздобленні одягу та вишивку. Тож наша колекція буде романтичною і повністю відповідатиме назві: "Краще кохайтеся, ніж воюйте!", - каже дизайнерка.

Нова колекція від Горбонос значно відрізнятиметься від попередніх, адже жодних звичних для дизайнерки яскравих, строкатих відтінків цього разу не буде. В основі колекції - сірий, бежевий, коричневий, пастельно–блакитний, рожевий кольори. Більше 30 луків нового модного сезону Наталя Горбонос створила з махеру, бавовни та ангори.  

Дизайнерка Наталя Горбонос одягне вінничанок в мілітарі і надихне займатись коханням - фото 2

"На створення колекції пішло більше півроку. Вона дуже давно задумана, але постійно доповнювалась та вдосконалювалась. Наша колекція створена для кожної сучасної жінки, кожна модниця знайде в ній щось для себе", - розповідає Наталя Горбонос.

Дизайнерка Наталя Горбонос одягне вінничанок в мілітарі і надихне займатись коханням - фото 3

Додамо, що в рамках Вінницьких днів моди сезону осінь-зима 2016-2017 кожен бажаючий зможе зробити внесок у збір коштів для військового шпиталю.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах