Юна вінничанка поїхала в Індію за новим серцем

Для порятунку Альони Загнітко не вистачає усього вісім тисяч доларів
Depo.
22 грудня 2016 11:15
ФОТО: depo.ua
Юна вінничанка поїхала в Індію за новим серцем
Юна вінничанка поїхала в Індію за новим серцем

Чекаючи на рятівну операцію, нині в Індії перебуває 12-річна дівчинка з Вінниччини Альона Загнітко. У неї вроджена хвороба серця і зберегти життя допоможе тільки трансплантація. Наразі більшу частину необхідної суми зібрали завдяки родичам і волонтерам. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на сторінку для збору коштів для Альони у "Фейсбук".

Альона Загнітко родом з села Іванів Калинівського району. Разом з мамою прибули в Індію 15 грудня. Уже тиждень дівчинка перебуває у клініці Фортіс Хоспітал Лімітед, де успішно пройшла медичну діагностику. За результатами попереднього обстеження лікарі призначили медикаментозну терапію на два тижні. За найоптимістичнішими прогнозами, ці ліки ще можуть врятувати серце дівчинки і можливо доведеться робити лише трансплантацію легенів. Але якщо не вдасться досягнути бажаного результату, тоді операції із пересадки органокомплексу серця та легенів не уникнути.

Мама Людмила уже написала заяву до індійського Центру трансплантології з проханням включити Альону Загнітко у чергу  на донорські органи. Середній термін очікування на проведення трансплантації органів у Індії становить до 12 місяців. Рахунок клініки Фортіс у сумі 155 000 доларів США покриває лише витрати на медичні обстеження, операцію із трансплантації, реабілітацію та частково ліки, не враховуючи можливі ускладнення. Приємною є підтримка від Авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" та Телевізійної служби новин (телеканал 1+1), які випускали сюжет про допомогу для Альони Загнітко, - дівчинці та її мамі надали два безкоштовні авіаквитки до Міжнародного аеропорту Дубай (ОАІ), де вони здійснили пересадку на авіарейс іншої авіакомпанії до м. Ченнай (Індія).

Всі інші витрати на транспорт, перебування під час очікування на операцію та після, на додаткові ліки змушені нести самостійно сім’я дівчинки. Середньомісячний розмір таких витрат становить 2 000 доларів США, що за весь період становитиме близько 20 000 доларів США.

За майже 5 місяців збору коштів односельчанам та волонтерам вдалося зібрати 12000 доларів США. Родина дівчинки безмежна вдячна усім за підтримку! Не вистачає лише уже не такої захмарної суми – 8 000 доларів США. Це все рівно непідйомна сума коштів для сім’ї Альони, збір коштів триває.

Рахунок у Приватбанку мами - Куцмай Людмила Василівна: 5168 7573 0790 2918
Контактна інформація:
вітчим – Кордецький Андрій, +38(067) 876 24 68
волонтер – Ланова Анастасія, +38(093)347 10 07, lanova.nastya@gmail.com

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережі Facebook.

Більше новин Вінниці та області читайт