Дівчина з Вінниччини стала найкращою кікбоксеркою світу (ФОТО)

До тринадцяти років Марина Томляк захоплювалася танцями, а потім вирішила спробувати щось нове

Дівчина з Вінниччини стала найкращою кік…

Уродженка Вінниччини Марина Томляк перемогла на Чемпіонаті світу з кікбоксингу WPKA 2018, який проходив у Греції на острові Родос. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Власно.інфо".

Змагались на чемпіонаті учасники з 203 країн світу. Марина стала дворазовою чемпіонкою світу в своїй ваговій категорії до шістдесяти кілограмів. У фіналі українка перемогла суперницю з Ємена.

За словами 22-річної Марини, зараз головна її мета – стати майстром спорту міжнародного класу.

"До тринадцяти років я займалась танцями, а потім вирішила спробувати, щось нове. Прийшла на тренування разом з подружкою, і мені сподобалось. Стала займатись, почались перемоги. І так вже дев'ять років. Хлопцям ніколи не говорю при зустрічі, чим я займаюсь, не люблю вихвалятись своїми успіхами. Бойові мистецтва – це не зовсім жіноча справа, але це в мене добре виходить, і на рингу я щаслива", – каже дівчина.

Торік Марина теж отримала золоту медаль на першості з кікбоксінгу (в столиці Білорусі Мінську). Зараз чемпіонка світу готується до нових змагань, зокрема до чемпіонату України.