Як велика родина обживає перший у Вінниці дитячий будинок сімейного типу (ФОТО)

Будинок для ініціаторів створення закладу  придбано в рамках державної субвенції, яка вже другий рік поспіль за ініціативи Уряду була реалізована на місцях

Родина, яка створила перший у Вінниці дитячий будинок сімейного типу, показала, як обживається в новому помешканні. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Сім'ї, яка тільки но почала обживатися на новому місці, міська рада передала в подарунок телевізор і диван.

Родина, яка створила дитячий будинок сімейного типу, взяла на виховання трьох прийомних дітей. За кошти державної субвенції та місцевого бюджету для родини придбали двоповерховий будинок на Старому місті. Загальна площа будинку понад 250 квадратних метрів. У кожної дитини є окрема кімната. Біля будинку є садок, на подвір'ї – альтанки та гараж, є й присадибна ділянка, де можна вирощувати городину.

Будинок придбано в рамках державної субвенції, яка вже другий рік поспіль за ініціативи Уряду була реалізована на місцях.

"У 2018 році ми придбали за рахунок субвенції п'ять квартир, які були розподілені відповідно до черги особам з числа сиріт (від 18 до 23 років), а також ось цей будинок. Коли ми його вибирали, то звертали увагу, щоб у будинку було просторо, був зроблений перший ремонт. Ми вдячні тим, хто продав нам це житло, адже навіть деякі речі і іграшки вони тут залишили. Деякі речі купили за кошти міського бюджету. Важливо, що така молода сім'я виявила бажання виховувати дітей в одній великій родині. Добре, що діти виховуватимуться в родині, а держава зі свого боку їх підтримує і надає житло", - розповіла заступник міського голови Галина Якубович.

Батько сімейства Віталій розповів, що він вже тривалий час працює з дітьми як тренер з флорболу (один з різновидів хокею), вони з дружиною мають двох своїх дітей і давно мріяли взяти в свою родину дітей з інтернату, але не було відповідної житлової площі.

Уже майже місяць сім'я обживається у новому будинку.

"Ми заселилися в будинок 6 грудня. Незвично було після маленької квартири переїхати до такого великого будинку. Зараз ми виховуємо трьох прийомних дітей – двох дівчаток та одного хлопчика, а також двох наших. Плануємо ще взяти на виховання до восьми дітей, адже у дитячому будинку сімейного типу має проживати 12 дітей. Ми звикаємо до нового нашого графіку життя", - поділився своїми враженнями батько сімейства Віталій.

Мати родини Ганна радо повідомила, що діти у всьому допомагають по господарству. Улюблене місце у родині – кухня. Тут дівчатка вчаться готувати, влаштовують арт-терапію, спілкуються, діляться враженнями і планами.

Нагадаємо, торік у Вінниці з'явився перший дитячий будинок сімейного типу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця