“Дитляндія” в пам’ять про найвідомішу вінничанку: “Дівчинки Раєчки” не стало, але її ідеї живуть


“Дитляндія”- це серія передач про те, що всі ми різні, але рівні

Учора, 19 березня, у Києві відбулася презентація проекту “Дитляндія”, започаткованого з ініціативи вінничанки, урядової уповноваженої у правах прав людей з інвалідністю Раїси Панасюк. Про це повідомлляє Depo.Вінниця з посиланням на ФБ-сторінку учасниці проекту Олени Павлової.

Презентація відбувлася за участі посла Великобританії в Україні пані Джудіт Гоф, дітей - учасників проекту, творчої групи, а також консультантів та представників ЗМІ.

“Цей проект розпочався з мрії дівчинки на ім'я Раєчки, коли вона розмірковувала, як подолати ментальні бар'єри щодо людей з інвалідністю. І вона зрозуміла, що треба, щоб діти розповіли дорослим, а ще краще- усій країні, що насправді відмінностей не існує, що ми усі рівні та талановиті тоді дівчинка Рая зустрілася з дівчинкою Джудіт, і Джудіт підтримала ідею. Ось так розпочався проекту, який продемонстрував, наскільки ми схожі та єдині у прагненні бачити Україну без бар'єрів та перешкод”, - сказала у вітальному слові Олена Чорнобривенко.  

Посол Великобританії у своєму виступі сказала, що цей проект приніс їй незабутній досвід телевізійної ведучої, і розуміння, наскільки досвід її рідної Британії може стати в нагоді українцям.

“Дитляндія”- це серія передач, що поступово з'являтимуться на однойменному Youtube каналі, а також будуть доступні для скачування файлів для регіональних телеканалів.

“Це велика спадщина неймовірно сонячної дівчинки Раї і я вірю, що це лише початок”,- сказала Джудіт Гоф.

Нагудаємо, торік урядова уповноважена з прав людей з інвалідністю Раїса Панасюк пішла з життя після тривалої хвороби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця