ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Димова хмара з васильківської нафтобази загрози вінничанам не несе, - ДСНС

Рятувальники запевняють, що вінничани жодним чином не постраждають від наслідків пожежі під Васильковом
Depo.
11 червня 2015 19:12
ФОТО: depo.ua
Димова хмара з васильківської нафтобази загрози вінничанам не несе, - ДСНС
Димова хмара з васильківської нафтобази загрози вінничанам не несе, - ДСНС

На території Вінницької області жодної надзвичайної ситуації, внаслідок пожежі на території нафтобази в селі Глеваха Київської області, не передбачається. Про це Вінниця.depo.ua повідомили в ГУ ДСНС України у Вінницькій області. 

"Повірте зараз не той час, щоб держава приховувала якісь негативні для населення наслідки надзвичайної події. Сенсу в цьому немає ніякого. Дійсно, хмара суне, але це ж не радіоактивна хмара. Коли у нас спалюють весною листя, думаєте хмара не така сама?" - каже начальник відділу відділ інформації та комунікацій з громадськістю центру забезпечення діяльності ГУДСНС України у Вінницькій області Віталій Семенюк. 

За його словами, безпосередньо на місці де горять цистерни, проводиться моніторинг ситуації, експерти збирають проби повітря та грунту. Станом на 22 годину 10 червня жодних негативних наслідків цієї пожежі виявлено не було. Відповідно, ймовірність негативних наслідків на території Вінницької чи Хмельницької областей теж відсутня. 

"Не можна сказати, що у нас критичний екологічний стан на території нашої області. Вінничанам нічого не загрожує. Це ж не радіація, це дим", - запевняє Віталій Семенюк.

Нагадаємо, за повідомленням Гідрометцентру, димова хмара від охопленої полум'ям нафтобази на Київщині перемістилась у напрямку Вінниці та Хмельницького.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua