UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Дев’ятеро художників розмалювали село на Вінниччині

Під час симпозіуму народного малярства на стіні сільської школи було встановлено меморіальну дошку  на честь Марії Деркач

Дев’ятеро художників розмалювали село на…

У селі Носиківка Шаргородського району, що на Вінниччині, пройшов симпозіум народного малярства "Мальована хата". Про це повідомляє обласний Центр народної творчості, передає Depo.Вінниця.

Учасниками симпозіуму стали дев’ятеро художників з Київської, Хмельницької, Черкаської областей, м. Вінниці, Шаргородського, Оратівського та Могилів-Подільського районів.

У пам’ять про місцеву самобутню мисткиню Марію Деркач учасники симпозіуму розмалювали в селі школу, магазин, поштове відділення, хати й ворота. У настінних розписах художників відображено побутове життя селян (обрядова композиція "Подільські музики" Івана Горобчука, заслуженого майстра народної творчості України з м.Вінниці, історичне минуле "Козак Мамай" Івана Козара з м.Хмельницького, Василя Слободянюка, ЗМНТУ з м.ВІнниці та Миколи Крижанівського з м.Могилева-Подільського, дерево життя Сергія Бугая з с.Човновиця Оратівського району та Оксани Малобельської з м.Черкаси, квіткові орнаменти Наталі Студенець з м.Києва, Аліни Стебельської з м.Вінниці та Оксани Городинської з м.Могилева-Подільського).

Під час симпозіуму на стіні сільської школи було встановлено меморіальну дошку  на честь Марії Деркач.

Урочисте закриття симпозіуму супроводжувалося виставками виробів місцевих майстрів та концертними виступами творчих колективів Шаргородщини. Учасникам симпозіуму було вручено стипендії в розмірі 1000 грн, сувеніри і подяки управління культури і мистецтв ОДА.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook