ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницькі журналісти "проштовхують" соцзахист фрілансерів через земляків у владі

Якщо ініційована вінничанами постанова Кабміну набуде чинності, українські журналісти-фрілансери, під час виконання своїх службових обов'язків, почуватимуться більш захищеними
Depo.
26 квітня 2016 16:59
ФОТО: depo.ua

Вінницькі журналісти ініціювали розробку урядової постанови щодо виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі або поранення журналістів-фрілансерів під час виконання професійних обов’язків. Про це Depo.Вінниця повідомила голова правління ГО "Спіноза" Наталя Журбенко.

Документ дозволить поширити дію закону "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" на медійників, які працюють без контрактів та трудових договорів і не застраховані від нещасних випадків під час своєї професійної діяльності. 

"Така урядова постанова – важливий чинник покращення соціального захисту журналістів, але далеко не останній з необхідних кроків. Ми сподіваємось, що пан Розенко на посаді "гуманітарного" віце-прем’єра не випускатиме з поля зору цього питання. Додає оптимізму й те, що Мінсоцполітики очолив наш земляк Андрій Рева. Відтак, ми потрібно й надалі активно лобіювати питання захисту інтересів журналістів", - каже заступник голови правління ГО "Спіноза" журналістка Антоніна Мніх.

Наразі проект постанови доопрацьовується Держкомтелерадіо, аби він відповідав Регламенту Кабміну.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця