UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Депутатів Вінницької обласної ради позбавлять зайвих папірців

Забезпечення депутатів друкованими проєктами рішень на кожне пленарне засідання сесії коштує майже 10 тисяч гривень, а тим часом усі робочі місця в сесійній залі обладнані планшетами з доступом до проєктів рішень 

Депутатів Вінницької обласної ради позба…

У Вінницькій обласній раді вирішили відмовитися від роздруківок і в такий спосіб зробити перший реальний крок до впровадження електронного обігу документів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької обласної ради.

Як повідомляє голова обласної ради, йдеться не лише про економію коштів і доцільне використання технічного та людського потенціалу, а й про нові формати в роботі, про мобільність, ефективність та оптимізацію ресурсів, про те, щоб йти в ногу з часом і нести якнайменшу шкоду екології.

"Навіть протиепідемічні норми зобов’язують нас переходити на віртуальні та електронні носії інформації", – додає Соколовий.

Забезпечення депутатів друкованими проєктами рішень на кожне пленарне засідання сесії коштує майже 10 тисяч гривень, а тим часом усі робочі місця в сесійній залі обладнані планшетами з доступом до проєктів рішень у цифровому форматі, наголошує голова ради.

Соколовий наводить і розрахунки.

"3100 грн. на ризографи та копіювальні апарати, 1800 грн на промивання барабанів і заміну роликів, 2000 грн на техобслуговування підбірника аркушів з брошурувальником, 3 000 грн на папір. І так – на кожну сесію! Проста математика – на бюджетну сесію, яка відбудеться 24 грудня, потрібно роздрукувати 120 пакетів матеріалів на 194 аркушах кожен. 23 280 аркушів (або 116 кг) паперу ми мали витратити для того, щоб депутати мали паперовий дубль документів, які вже завантажені на їхні планшети", – додає аргументів голова ради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"