UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Депутатів Вінницької обласної ради планують "закріпити" за кожною з територіальних громад

Проєкт рішення про закріплення депутатів за громадами розглянуть на найближчій сесії 

Валентина Пустіва
Шеф-редактор регіональної редакції Depo.Вінниця
Депутатів Вінницької обласної ради плану…

Під час сесії Вінницької обласної ради, яка відбудеться у п’ятницю, 26 лютого, депутати розглянуть проєкт рішення про закріплення депутатів ради 8-го скликання за територіальними громадами. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької обласної ради.

"Житель кожної громади має знати, до кого з депутатів обласної ради можна звернутись за допомогою чи консультацією", – каже голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

За проєктом рішення, депутатів планують "прив’язати" до таких громад:

Вінницький район:

Вінницька міська територіальна громада

Ваколюк Л.Є. Замкова Н.Л Івасюк І.Д. Ковальов А.Є. Кривешко С.С. Скальський В.В. Станіславенко Л.А. Ткачук Г.В. Форманюк М.В. Чаленко Д.А. Якубович Г.А. Коник Д.В. Гижко А.П. Родінкова В.В. Стукан О.С. Заболотна Н.М. Урдзік В.В. Мазуренко Д.А. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Гніванська міська територіальна громада

Прідолоба В.М. Олійник С.О. Заболотна Н.М. Урдзік В.В. Шевченко О.І. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Іллінецька міська територіальна громада

Пиндус В.В. Олійник С.О. Заболотна Н.М. Урдзік В.В. Шевченко О.І. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Липовецька міська територіальна громада

Донець В.Г. Корнійчук A.B. Заболотна Н.М. Урдзік В.В. Мазуренко Д.А. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Немирівська міська територіальна громада

Якубовський С.О. Олійник С.О. Заболотна Н.М. Урдзік В.В. Шевченко О.І. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Погребищенська міська територіальна громада

Донець В.Г. Шевченко І.О. Заболотна Н.М. Урдзік В.В. Мазуренко Д.А. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Вороновицька селищна територіальна громада

Якубовський С.О., Олійник С.О., Заболотна Н.М. Урдзік В.В. Мазуренко Д.А. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Літинська селищна територіальна громада

Донець В.Г. Коник Д.В. Чернега Я.А. Заболотна Н.М. Урдзік В.В. Шевченко О.І. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Оратівська селищна територіальна громада

Шевчук О.П. Шевченко І.О. Заболотна Н.М. Урдзік В.В. Мазуренко Д.А. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Стрижавська селищна територіальна громада

Підгорняк О.О. Коник Д.В. Заболотна Н.М. Урдзік В.В. Мазуренко Д.А. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Сутисківська селищна територіальна громада

Прідолоба В.М. Олійник С.О. Заболотна Н.М. Урдзік В.В. Мазуренко Д.А. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Тиврівська селищна територіальна громада

Мілієнко O.A. Олійник С.О. Заболотна Н.М. Урдзік В.В. Шевченко О.І. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Турбівська селищна територіальна громада

Мілієнко O.A. Корнійчук A.B. Заболотна Н.М. Урдзік В.В. Мазуренко Д.А. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Агрономічна сільська територіальна громада

Мілієнко O.A. Коник Д.В. Масленніков О.Г. Заболотна Н.М. Урдзік В.В. Шевченко 0.І. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Лука-Мелешківська сільська територіальна громада

Шевченко І.О. Заболотна Н.М. Урдзік В.В. Шевченко О.І. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Якушинецька сільська територіальна громада

Підгорняк О.О. Коник Д.В. Масленніков О.Г. Заболотна Н.М. Урдзік В.В. Шевченко О.І. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Гайсинський район

Бершадська міська територіальна громада

Гондарук В.Я. Кавун О.Ф. Мазур Г.Ф. Тесьминецький В.П. Нарожна М.О. Ткачук С.Г. Гуцол С.В. Дяченко О.Д. Павлуник С.М. Ярова Г.Г.

Гайсинська міська територіальна громада

Побережна Т.І. Хміль І.В. Мазур Г.Ф. Тесьминецький В.П. Нарожна М.О. Ткачук С.Г. Гуцол С.В. Дяченко О.Д. Павлуник С.М. Ярова Г.Г.

Ладижинська міська територіальна громада

Хміль І. В. Мазур Г.Ф. Тесьминецький В.П. Нарожна М.О. Ткачук С.Г. Гуцол С.В. Дяченко О.Д. Павлуник С.М. Ярова Г.Г.

Дашівська селищна територіальна громада

Мороз П.А. Сандул Н.М. Тесьминецький В.П. Нарожна М.О. Ткачук С.Г. Гуцол С.В. Дяченко О.Д. Павлуник С.М. Ярова Г.Г.

Теплицька селищна територіальна громада

Пигуля В.М. Мазур Г.Ф. Гижко А.Г1. Тесьминецький В.П. Нарожна М.О. Ткачук С.Г. Гуцол С.В. Дяченко О.Д. Павлуник С.М. Ярова Г.Г.

Тростянецька селищна територіальна громада

Хміль І.В. Мазур Г.Ф. Тесьминецький В.П. Нарожна М.О. Ткачук С.Г. Гуцол С.В. Дяченко О.Д. Павлуник С.М. Ярова Г.Г.

Чечельницька селищна територіальна громада

Побережна Т.І. Мазур Г.Ф. Тесьминецький В.П. Нарожна М.О. Ткачук С.Г. Гуцол С.В. Дяченко О.Д. Павлуник С.М. Ярова Г.Г.

Джулинська сільська територіальна громада

Гондарук В.Я. Кавун О.Ф. Мазур Г.Ф. Тесьминецький В.П. Нарожна М.О. Ткачук С.Г. Гуцол С.В. Дяченко О.Д. Павлуник С.М. Ярова Г.Г.

Краснопільська сільська територіальна громада

Хміль І.В. Мазур Г.Ф. Тесьминецький В.П. Нарожна М.О. Ткачук С.Г. Гуцол С.В. Дяченко О.Д. Павлуник С.М. Ярова Г.Г.

Кунківська сільська територіальна громада

Мороз П.А. Мазур Г.Ф. Тесьминецький В.П. Нарожна М.О. Ткачук С.Г. Гуцол С.В. Дяченко О.Д. Павлуник С.М. Ярова Г.Г.

Ободівська сільська територіальна громада

Гондарук В.Я. Мазур Г.Ф. Тесьминецький В.П. Нарожна М.О. Ткачук С.Г. Гуцол С.В. Дяченко О.Д. Павлуник С.М. Ярова Г.Г.

Ольгопільська сільська територіальна громада

Хміль І.В. Мазур Г.Ф. Тесьминецький В.П. Нарожна М.О. Ткачук С.Г. Гуцол С.В. Дяченко О.Д. Павлуник С.М. Ярова Г.Г.

Райгородська сільська територіальна громада

Мороз П.А. Мазур Г.Ф. Тесьминецький В.П. Нарожна М.О. Ткачук С.Г. Гуцол С.В. Дяченко О.Д. Павлуник С.М. Ярова Г.Г.

Соболівська сільська територіальна громада

Пигуля В.М. Мазур Г.Ф. Тесьминецький В.П. Нарожна М.О. Ткачук С.Г. Гуцол С.В. Дяченко О.Д. Павлуник С.М. Ярова Г.Г.

Жмеринський район

Барська міська територіальна громада

Хом'як О.М. Щербаківська Л.М. Мельничук І.І. Цимбал І.В. Квітко Р.І. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В.

Жмеринська міська територіальна громада

Легеза О.В. Станіславенко Л.А. Щербаківська Л.М. Мельничук І.І. Цимбал І.В. Квітко Р.І. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В.

Шаргородська міська територіальна громада

Соколовий В.П. Щербаківська Л.М. Вельган В.М. Цимбал І.В. Квітко Р.І. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В.

Копайгородська селищна територіальна громада

Хом'як О.М. Щербаківська Л.М. Мельничук І.І. Цимбал І.В. Квітко Р.І. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В.

Джуринська сільська територіальна громада

Соколовий В.П. Щербаківська Л.М. Вельган В.М. Цимбал І.В. Квітко Р.І. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В.

Мурафська сільська територіальна громада

Соколовий В.П. Щербаківська Л.М. Вельган В.М. Цимбал І.В. Квітко Р.І. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В.

Северинівська сільська територіальна громада

Станіславенко Л.А. Щербаківська Л.М. Мельничук І.І. Цимбал І.В. Квітко Р.І. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В.

Станіславчицька сільська територіальна громада

Станіславенко Л.А. Щербаківська Л.М. Мельничук І.І. Цимбал І.В. Квітко Р.І. Гатауллін І.Ф. Гуцол С.В.

Могилів-Подільський район

Могилів-Подільська міська територіальна громада

Кістіон В.Є. Гнатишен В.М. Каменщук Т.Д. Рудович А.А. Гатауллін І.Ф.

Ямпільська міська територіальна громада

Кістіон В.Є. Гнатишен В.М. Каменщук Т.Д. Рудович А.А. Гатауллін І.Ф.

Вендичанська селищна територіальна громада

Крижанівський А.І. Поліщук А.Л. Гнатишен В.М. Каменщук Т.Д. Рудович А.А. Гатауллін І.Ф.

Мурованокуриловецька селищна територіальна громада

Поліщук А.Л. Гнатишен В.М. Каменщук Т.Д. Рудович А.А. Гатауллін І.Ф.

Чернівецька селищна територіальна громада

Бень В.В. Поліщук А.Л. Гнатишен В.М. Каменщук Т.Д. Рудович А.А. Гатауллін І.Ф.

Бабчинецька сільська територіальна громада

Бень В.В. Поліщук А.Л. Гнатишен В.М. Каменщук Т.Д. Рудович А.А. Гатауллін І.Ф.

Яришівська сільська територіальна громада

Поліщук А.Л. Гнатишен В.М. Каменщук Т.Д. Рудович А.А. Гатауллін І.Ф.

Тульчинський район

Тульчинська міська територіальна громада

Подолян В.В. Яцина І.І. Спориш І.Д. Костюк В.Г. Мазуренко В.В. Царенко О.І. Дяченко О.Д.

Брацлавська селищна територіальна громада

Хребтій Я.В. Яцина І.І. Спориш І.Д. Костюк В.Г. Мазуренко В.В. Царенко О.І. Дяченко О.Д.

Вапнярська селищна територіальна громада

Август В.А. Яцина І.І. Спориш І.Д. Костюк В.Г. Мазуренко В.В. Царенко О.І. Дяченко О.Д.

Крижопільська селищна територіальна громада

Василишен Ю.В. Яцина І.І. Спориш І.Д. Костюк В.Г. Мазуренко В.В. Царенко О.І. Дяченко О.Д.

Піщанська селищна територіальна громада

Василишен Ю.В. Яцина І.І. Спориш І.Д. Костюк В.Г. Мазуренко В.В. Царенко О.І. Дяченко О.Д.

Томашпільська селищна територіальна громада

Август В.А. Хребтій Я.В. Яцина І.І. Спориш І.Д. Костюк В.Г., Мазуренко В.В., Царенко О.І., Дяченко О.Д.

Шпиківська селищна територіальна громада

Хребтій Я.В. Яцина І.І. Спориш І.Д. Костюк В.Г. Мазуренко В.В. Царенко О.І. Дяченко О.Д.

Городківська сільська територіальна громада

Василишен Ю.В. Яцина І.І. Спориш І.Д Костюк В.Г. Мазуренко В.В. Царенко О.І. Дяченко О.Д.

Студенянська сільська територіальна громада

Василишен Ю.В. Яцина І.І. Спориш І.Д. Костюк В.Г. Мазуренко В.В. Царенко О.І. Дяченко О.Д.

Хмільницький район

Калинівська міська територіальна громада

Гуменчук І.В. Бабчук О.В. Колесник І.М. Пойда П.П. Шаповалов Є.О. Костюк В.А. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Козятинська міська територіальна громада

Грубеляс І.П. Радогощина Ю.В. Бабчук О.В. Колесник І.М. Пойда П.П. Шаповалов Є.О. Костюк В.А. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Хмільницька міська територіальна громада

Івасюк І.О. Ткач А.О. Колесник І.М. Пойда П.П. Шаповалов Є.О. Костюк В.А. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Глуховецька селищна територіальна громада

Грубеляс І.П. Ткач А.О. Колесник І.М. Пойда П.П. Шаповалов Є.О. Костюк В.А. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Війтівецька сільська територіальна громада

Івасюк І.О. Ткач А.О. Колесник І.М. Пойда П.П. Шаповалов С.О. Костюк В.А. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Іванівська сільська територіальна громада

Гуменчук І.В. Бабчук О.В. Колесник І.М. Пойда П.П. Шаповалов С.О. Костюк В.А. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Махнівська сільська територіальна громада

Грубеляс І.П. Бабчук О.В. Колесник І.М. Пойда П.П. Шаповалов С.О. Костюк В.А. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Самгородоцька сільська територіальна громада

Грубеляс І.П. Бабчук О.В. Колесник І.М. Пойда П.П. Шаповалов С.О. Костюк В.А. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Уланівська сільська територіальна громада

Івасюк І.О. Бабчук О.В. Колесник І.М. Пойда П.П. Шаповалов С.О. Костюк В.А. Кравчук О.М. Павлуник С.М. Терещук Р.В. Ярова Г.Г.

Після ухвалення рішення депутати оприлюднять місця прийому громадян і телефони приймалень. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"