ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати виселяють російський банк з обласної адміністрації

Замість "Сбербанку" депутати облради пропонують встановити банкомат банку, який обслуговує працівників ОДА
Depo.
17 квітня 2016 16:58
ФОТО: depo.ua
Депутати виселяють російський банк з обласної адміністрації
Депутати виселяють російський банк з обласної адміністрації

Депутати Вінницької облради мають намір розірвати договір зі "Сбербанком" щодо оренди площі для банкомату, який знаходиться у спільній стіні між ОДА та бібліотекою на головній вулиці міста Соборній. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Власно.інфо. 

Термін договору спливає і для його продовдження необхідна згода членів профільної комісії. За словами голови комісії комунальної власності Олександра Масленнікова, це питання політичного характеру.

"У сучасній ситуації депутати не можуть надати російському банку площу практично в стінах обласної ради та ОДА. У нас що, нема інших банків, які поставлять тут банкомат?", - сказав Масленніков. 

Проте, якщо договір не продовжать, банк має право подати до суду, оскільки про розірвання договору власника потрібно попередити за три місяці. А прохання про продовження терміну оренди управління спільної комунальної власності подало майже перед закінченням цього терміну. 

Щоб не порушувати закон, депутати вирішили продовжити термін оренди банкомату на чотири місяці. Проте зобов'язали управління направити орендарю лист за три місяці до закінчення строку оренди про те, що її більше не продовжать. 

Замість "Сбербанку" поставлять банкомат банку, який обслуговує працввників ОДА.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця