ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати Вінницької міської ради просять Яценюка підняти прожитковий мінімум

42 депутата Вінницької міської ради підписали звернення до Уряду
Depo.
22 травня 2015 08:12
ФОТО: depo.ua
Депутати Вінницької міської ради просять Яценюка підняти прожитковий мінімум
Депутати Вінницької міської ради просять Яценюка підняти прожитковий мінімум

Як повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради, депутати вимагають підвищити прожитковий мінімум з 1 липня, а також не відміняти безкоштовний проїзд для пільгових категорій населення до запровадження адресної грошової допомоги.

"Буквально днями чергова зустріч в мене була з головами постійних комісій міської ради щодо питань, які виноситимуться на наступну сесію. І ми прийняли рішення звернутися до Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка з відповідною заявою",  каже виконуючий обов'язки міського голови Сергій Моргунов.

Депутати хочуть, щоб Уряд вніс законопроект про зміни до державного бюджету України на 2015 рік в частині підвищення розміру прожиткового мінімуму з 1 липня 2015 року, а не з 1 грудня як це було заплановано. Також вони просять Кабмін не скасовувати постанови, які дають пільгу на безкоштовний проїзд пенсіонерам та інвалідам ІІІ групи до запровадження адресної грошової допомоги.

Нагадаємо, що в понеділок, 18 травня, Вінницьку міську раду пікетували вінничани. Вони вимагали підвищення прожиткового мінімуму, збереження пільг на проїзд в громадському транспорті, а також зниження комунальних тарифів.